Немає відгуків, додати
+380 (68) 988-24-23
ACORN UKRAINE

Case IH и Raven Industries представили перший автономний розкидач добрив

Case IH и Raven Industries представили перший автономний розкидач добрив

Case IH і Raven Industries представляють перший у сільськогосподарській галузі автономний розкидач: аплікатор Case IH Trident 5550 із технологією Raven Autonomy.

Представлене на Farm Progress Show 2022, це інноваційне рішення відповідає вимогам клієнтів щодо автономного обладнання, щоб допомогти вирішити робочі проблеми та підвищити продуктивність їхньої діяльності.

«Це важлива віха в наших зусиллях із прискореного розвитку продуктів між Case IH і Raven, що підкреслює нашу інтенсивну співпрацю та надійні інноваційні продукти після придбання Raven компанією CNH Industrial наприкінці 2021 року», — сказав Скотт Харріс, глобальний бренд-президент Case IH.

Аплікатор Case IH Trident 5550 із технологією Raven Autonomy поєднує перевірену безпілотну технологію з агрономічно сконструйованою платформою розкидання для гнучкого автономного рішення.

«Ядро сучасних сільськогосподарських технологій ґрунтується на клієнтоорієнтованому підході Raven: спрощенні сільськогосподарських процесів для досягнення надзвичайної ефективності», — сказав Ерік Шуман, генеральний менеджер Raven. «Це інтегроване рішення дає клієнтам змогу зробити свою роботу ще ефективнішою, заохочуючи їх обдумано запроваджувати все більші рівні автоматизації та автономності».

«Система сприйняття Raven Autonomy забезпечує вдосконалене, надійне рішення для автономної роботи та розроблена спеціально для внесення розкиду за допомогою самохідної машини», — сказав Шуман. Ця перша на ринку інновація є результатом постійних досліджень, що тривають після запуску концептуального автономного транспортного засобу Case IH у 2016 році щодо бажання та пріоритетності автономних технологій. Висновки показали, що розповсюдження є одним із найбільш використовуваних автономних завдань, які клієнти приймуть.

Працюючи на постійній швидкості та з точністю, автономний аплікатор забезпечує найкращу консистенцію розподілу — без помилок людини — і забезпечує повторюваність продуктивності з точністю до півдюйма.

«Аплікатор Case IH Trident 5550 із технологією Raven Autonomy дозволяє нам виконувати більше роботи в стислі терміни, ефективно виконувати операції та боротися з втомою оператора — це величезна перевага», — сказав Брейді Фальман, власник Fahlman Acres у Холдфасті, Саскачеван, Канада.

«Автономне обладнання може щоразу виконувати послідовну роботу, що для мене дуже важливо, оскільки ми створили репутацію нашої ферми на бездоганній роботі та виконанні високоякісної роботи».

Raven продовжує демонструвати свою прихильність до розвитку сільськогосподарських технологій через свою програму Sensing and Perception Program, яка зосереджена на розумінні різноманітності наборів даних для розвитку свого штучного інтелекту. Ця програма поширилася на Скоттсдейл, штат Арізона, забезпечивши команді інженерів прямий доступ до двох місцевих тестових сайтів і можливість для більш швидкої інтеграції та можливостей тестування.

Аплікатор Case IH Trident 5550 із технологією Raven Autonomy працюватиме на ринку Північної Америки з обмеженою доступністю у 2023 році.

«Це перша з багатьох інтеграцій, які автоматизують усталені залізні платформи Case IH, оскільки ми продовжуємо розробляти повністю автономний цикл виробництва сільськогосподарських культур», — сказав Гарріс.

Джерело: www.plantandequipment.news

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner