Немає відгуків, додати
+380 (68) 988-24-23
ACORN UKRAINE

John Deere презентував першу в світі еклектричну безступеневу трансмісію

John Deere презентував першу в світі еклектричну безступеневу трансмісію

John Deere оприлюднив останні оновлення щодо розробки eAutoPowr, своєї електричної безступіеневої трансмісії, на Дні сталого розвитку John Deere в Ошерслебені, Німеччина.

Трансмісія eAutoPowr є першою у своєму роді в світі, і тепер доступна на тракторах серії 8R.

За словами Deere, два безщіткових електродвигуни «практично не зношуються». Виробник стверджує, що двигуни прослужать весь термін служби машини.

Електричний привід призначений як для живлення приводу трактора, так і для забезпечення до 100 кВт електроенергії зовнішніх знарядь.

Компанія John Deere у партнерстві з Joskin розробила систему, за допомогою якої до 20% електроенергії можна перерозподіляти на дві осі цистерни для гною Joskin.

Це збільшує зчеплення під час підйому на схили та допомагає захистити землю від пошкоджень, спричинених ковзанням коліс.

До 2026 року вони планують випустити повністю автономний електричний трактор з живленням від батареї в класі до 100 к.с.

Компанія також прагне до 2026 року мати альтернативні електроприводи в кожному сімействі продуктів John Deere.

John Deere MultiFuel

John Deere також розробляє свою концепцію MultiFuel, щоб дозволити своїм двигунам працювати на біопаливі, традиційному дизелі або паливних сумішах.

Завдяки «розчину в одному баку», який підходить для будь-якого палива як у чистому, так і в змішаному вигляді, можна використовувати навіть вироблені на фермі рослинні олії.

Використання різних видів палива розпізнається різними датчиками стандартного двигуна внутрішнього згоряння та системи доочищення вихлопних газів.

Вони надають дані для математично-фізичної моделі та підходу на основі штучного інтелекту, що розпізнає різні паливні суміші.

На основі цього електронний блок керування двигуном (ECU) вибирає відповідне програмне забезпечення для оптимальної роботи двигуна та забезпечує відповідність двигуна стандартам викидів Tier 4 Європейського Союзу.

Джерело: www.agriland.ie

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner